ŠK Odema, logo

KONTAKT: 

 rezervácie: +421/ 948 816 270

2% z DANÍ - TU

  • STZ - SLOVENSKÝ TENISOVÝ ZVÂZ
  • WTA Tennis
  • Tennis - ATP World Tour
  • ITF - International Tennis Federation
  • Slovenský stolnotenisový zväz
  • Tennis Europe
  • Davis Cup
  • Fed Cup
  • Roland Garros
  • KSTZ Trenčín

Martina Chovancová

+421/918 646 129

Družstvá

 

 

  

Družstvá zmiešané deti do 8 rokov r.2016

Súpiska hráčov:

1.Brezáni Marek

2.Daniž Dominik

3.Dvorščík Damián

4.Fojtík Marko

5.Henek Rastislav

6.Maggiolo Fillippo Claudio

7.Marry Grace Viktória

8.Teplan Teo

 

1.kolo sa odohralo dňa 8.5. na domácej pôde v OZ ŠK Odema Púchov, kde sme privítali družstvá TK Čadca, TK Dolné Kysuce a STC Tennis Academy Púchov.

poradie: 1.OZ ŠK Odema, 2.STC Tennis Academy Púchov, 3. TK Dolné Kysuce, 4. TK Čadca

2.kolo sa odohralo dňa 22.5.2016 v TK Čadca

poradie: 1.OZ ŠK Odema, 2. 3.4.

3.kolo sa odohralo dňa 29.5.2016 v STC Tennis Academy Púchov

poradie: 1.OZ ŠK Odema,2.3.4.

4.kolo sa odohralo v TK Dolné Kysuce

poradie: 1.OZ ŠK Odema,2.3.4.

 

Celkové poradie družstiev:

1.OZ ŠK Odema, 2.STC Tennis Academy Púchov, 3. TK 4.TK

Našim najmenším tenistom gratulujeme a želéme veľa ďalších úspechov!!!

 

Družstvá chlapci do 10 rokov r.2016

Súpiska hráčov

   1. Samuel Juriga

   2. Alex Hrevuš

   3. Rastislav Henek

   4. Lukáš Michálek

   5. Kristián Kosmeľ

KOLO    DÁTUM    DOMÁCI KLUB           HOSŤUJÚCI KLUB    VÝSLEDOK

1.kolo    23.4.        OZ ŠK Odema             Neznámy                    ----

2.kolo    30.4.        TK Dolné Kysuce         OZ ŠK Odema             0:6

3.kolo    21.5.        Lieskovský LTC /B/      OZ ŠK Odema             2:4

4.kolo    28.5.        OZ ŠK Odema             TK Banská Bystrica      0:6

5.kolo    4.6.          Lieskovský LTC/A/       OZ ŠK Odema             5:1

 

Celkové poradie:

1.TK Banská Bystrica, 2.OZ ŠK Odema Púchov, 3.Lieskovský LTC /A/, 4. Lieskovský LTC /B/,

5. TK Dolné Kysuce, 6.Neurčený

Všetkým hráčom a kapitánovi Zlatkovi ďakujeme za účasť a reprezentáciu klubu !!!

 

Družstvá r.2016

 


 

Družstvá starší žiaci r.2015

Súpiska hráčov

  1. Kučiak Dominik
  2. Fajth Filip H
  3. Schulcz Jakub
  4. Barták Maximilián
  5. Zachar Alexander
  6. Henek Jakub
  7. Valášek Branislav

 

Zápasy:

KOLODÁTUMČASDOMÁCI KLUBHOSŤUJÚCI KLUBVýsledok
1. kolo 2.5.2015 9:00 OZ ŠK Odema TC Dixon Tenisia B.Bystrica  0:6
2.kolo 8.5.2015 9:00 TK B.Bystrica /B/ OZ ŠK Odema  4:2
3.kolo 23.5.2015 9:00 TK B.Bystrica /C/ OZ ŠK Odema  5:1
4.kolo 30.5.2015 9:00 OZ ŠK Odema Benet LTC Bytča  0:6
5.kolo 6.6.2015 9:00 Liskovský Ten.klub - LTC / B/ OZ ŠK Odema  5:1

Celkové poradie:

1.Benet LTC Bytča, 2.TC Dixon Tenisia B.Bystrica, 3.Lieskovský Ten.klub-LTC/B/,

4. TK Banská Bystrica /C/, 5. TK Banská Bystrica /B/, 6. OZ ŠK Oodema

Všetkým hráčom a kapitánom ďakujeme za reprezentáciu klubu a gratulujeme!!!

 

Družstvá mladší žiaci r.2015

Súpiska hráčov

  1. Koudela Šimon H
  2. Schulcz Jakub
  3. Henek Jakub
  4. Barták Maximilián
  5. Vrábel Martin H
  6. Valášek Branislav

Zápasy

KOLODÁTUMČASDOMÁCI KLUBHOSŤUJÚCI KLUBVýsledok
1. kolo 1.5.2015 9:00 neznámy OZ ŠK Odema        -----
2.kolo 3.5.2015 9:00 OZ ŠK Odema TK Baník Prievidza  2:4
3.kolo 24.5.2015 9:00 OZ ŠK Odema TK Tvrdošín  5:1
4.kolo 31.5.2015 9:00 Žiarsky TK Green Park OZ ŠK Odema  0:6
5.kolo 7.6.2015 9:00 OZ ŠK Odema STC Academy Púchov  4:2

Celkové poradie:

1.TK Baník Prievidza, 2.OZ ŠK Odema, 3. STC Academy Púchov, 4. TK Tvrdošín, 5. Žiarsky TK Green Park

Všetkým hráčom a kapitánom ďakujeme za reprezentáciu klubu a gratulujeme!!!
                             

Družstvá chlapci do 10 rokov r.2015

Súpiska hráčov

  1. Chovanec  Jakub
  2. Papuščák Šimon H
  3. Juriga Samuel
  4. Markovič Matej

 

Zápasy

KOLODÁTUMČASDOMÁCI KLUBHOSŤUJÚCI KLUBVýsledok
1.kolo  25.4.2015 9:00 TK Baník Prievidza OZ ŠK Odema  3:3
2.kolo  2.5.2015 9:00 OZ ŠK Odema TK Tvrdošín  6:0
3.kolo  8.5.2015 9:00 TK Dolné Kysuce OZ ŠK Odema  1:5
4.kolo  16.5.2015 9:00 OZ ŠK Odema TK Baník Prievidza  4:2
5.kolo  30.5.2015 9:00 TK Tvrdošín OZ ŠK Odema  2:4
6.kolo  20.6.2015 9:00 OZ ŠK Odema TK Dolné Kysuce  5:1

Celkové poradie:

1.OZ ŠK Odema, 2.TK Tvrdošín,3.-4. TK Baník Prievidza,3.-4. TK Dolné Kysuce

Družstvá chlapcov do 10 rokov sa stali víťazmi skupiny a postúpili do regionálneho kola družstiev chlapcov do 10 rokov.

Všetkým hráčom a kapitánom ďakujeme za reprezentáciu klubu a gratulujeme !!!

  

Finále družstiev chlapcov do 10 rokov

"Majster stredoslovenského regiónu detí do 10 rokov na rok 2015"

                                               

sa uskutoční 15.9.2015 o 9:00 v STC Púchov. Za naše družstvo chlapcov do 10 rokov nastúpia: 

 

               1.Jakub Chovanec,2.Šimon Papuščák, 3.Samuel Juriga, 4.Matej Markovič

 

               Vo finálovom zápase sa stretneme  z družstvom chlapcov Fresh club Zvolen.

      Držte palce našim chlapcom !!! Kto má chuť môže nás prísť podporiť.  Ďakujeme...

 

Naši chlapci zvíťazili nad družstvom Fresh club Zvolen a získali

tak titul Majstra stredoslovenského regiónu detí do 10 rokov.

                                             Srdečne im gratulujeme !!!

Copyright © 2015 ŠK Odema Všetky práva vyhradené